ČIŠTĚNÍ sportovních povrchů

Naší velkou specializací je čištění atletických drah a sportovních povrchů polyuretanového typu, multifunkční EPDM hřiště a bezzásypové tenisové kurty z umělého trávníku. Dále pak klasické umělé trávníky s křemičitým vsypem. Vyčištěním sportovního povrchu, nejen prodloužíme jeho životnost, ale především dostáváme zpět sportoviště bez řas, mechů a plísní. Povrch je nadále bezpečný pro sportovce a původní investice zodpovědně udržována a chráněna.

ČIŠTĚNÍ zámkové dlažby, fasády, střechy

Čistíme zámkovou dlažbu i ostatní povrchy spojené s vaší nemovitostí. Používáme ty nejvýkonnější regulovatelné stroje určené pro tento typ vysokotlakého čištění. Po vyčištění doplňujeme chybějící křemičitý vsyp v zámkové dlažbě, dle vybraného odstínu. NANO-hydrofobní impregnací ochraňujeme vaši zámkovou dlažbu či střešní krytinu. Jelikož se voda nevsakuje do naimpregnovaného povrchu, stéká tak po povrchu a nabaluje veškeré znečištění a atmosférický spad při každém dešti a odvádí z povrchu dlažby či střešní tašky veškeré nečistoty. Tato impregnace je navíc paropropustná zevnitř, takže vaše střecha, zevnitř ven, požadovaným způsobem „dýchá“.

LAJNOVÁNÍ sportovních povrchů

Po vyčištění atletického oválu nebo hřiště obnovujeme, doplňujeme lajnování a značky dle norem IAAF.  Dále lajnujeme multifunkční hřiště, asfaltové hřiště, atd.

ČIŠTĚNÍ čerpacích stanic

Čerpací stanice čistíme za pomoci nejmodernějších technologií. Horkovodní a parní čištění s ekologickými čistícími prostředky. Čistota na čerpací stanici je rozhodujícím faktorem pro volbu zákazníka. Pracujeme NONSTOP!