Čištění povrchů
Rychlé, levné a profesionální čištění se zárukou kvality!

Představení firmy


Firma RCleaning - Dalibor Čajka


nabízí profesionální služby v oblasti

údržby a čištění umělých i přírodních povrchů
,
jako jsou PU povrchy atletických drah, tenisových kurtů a víceúčelových sportovních hřišť, povrchy kamenné, betonové, zámkové dlažby, střechy, okapy, parkovací místa, parkoviště, odstavné plochy, zídky, altány, venkovní velkoplošné reklamy, poutače, výlohy a jiné. Specializujeme se i na čištění ploch z přírodního materiálu, dřeva, překližky, palubek, šindelů a podobnýcvh materiálů.

Díky mnohaleté praxi v oboru vysokotlakého vodního čištění různorodých materiálů jsme schopni nabídnout pro čištění vašich ploch bezkonkurenční podnímky.

Našim zákazníkům nabízíme rychlé, levné a profesionální služby. Ručíme za kvalitní provedení práce a nabízíme v oblasti čištění a údržby ploch dlouhodobé partnerství, která Vám přinese mnoho dalších výhod, a to nejen výhod cenových.

Naše firma nabízí služby svým zákazníkům nejen v okrese Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Hulín a Zlín, ale pro zákazníky po celé České republice a také na Slovensku.

Těšíme se na spolupráci s Vámi...

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku.

Tel.dotazy: +420 608 001 220


Email: info@rcleaning.cz